Tartu meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses
12.11.2023
Võitjad:
Kalmer Kukk (Eesti
Maaülikooli sk),Magnus Piirits (Lurichi MK), Artur Jeremejev (Tartu K Englas),
Siim Joosep Jalast (EMÜ SK), Eduard Belaš (Lurichi MK), Ralf Kask (EMÜ SK),
Renar Joonas (TKE), Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK), Agnes Rohtsalu (EMÜ SK),
Marlen Serbin (EMÜ SK), Mia-Lisete Leidorp (Lurichi MK), Ronja Marii Uiga
(Lurichi MK), Anastasija Ganijatullina (EMÜ SK), Nika Ganijatullina (EMÜ SK),
Annaliisa
Mahlapuu (Lurichi MK), Arten Stromylo (EMÜ SK), Damir Jeremejev
(TKE), Ruuben Viilup (TÜ ASK), Rasmus Zirnask (Lurichi MK), Mairon Rebane (EMÜ
SK), Roman Okhendushkevich (TKE), Kiril Ganijatullin, (EMÜ SK), Artemi Jeremejev
(TRK), Karl-Marten Sikk (TKE), Marek-Erich Grosberg (Lurichi MK), Markos Kannela
(TKE), Kristofer Kõivistik (Lurichi MK), Daniel Jeremejev (TKE) ja Karlis Ander
All (TKE).
Võistkondlikult: 1.Tartu Kalev Englas 100p., 2. Eesti Maaülikooli spordiklubi 94p., 3. Lurichi maadlusklubi 72p. ja 4. Tartu Ülikooli ASK 13p.
Eesti meistrivõistlused U20 vanuseklassile 2023
Eesti Maaülikooli spordiklubi võitis võistkondlikult naistemaadluses 35 punktiga
esimese koha edestades MK Juhan 18p ja V.-Maarja RSKi 14p!
Naistemaadluses tulid Eesti meistriteks -50kg Kathy Carmela Klassen,
-62kg Eva-Maria Raudsepp ja -76kg Paula Nääme.Teisele kohale tulid -53kg
Pille Randlane ja Beril-Amabel Lindmäe ning kolmanda koha saavutas Kadi Tõnisson (kõik EMÜ SK).
Kolmanda koha saavutas ka Lurichi MK maadleja -57kg Annaliisa Mahlapuu.
Kreeka-rooma maadluses tuli Eesti meistriks -67kg Artur Jeremejev ning 2. koha
saavutasid -67kg Meelis Jõesaar, -72kg Max
Hristjuk ja -82kg Georg Kristerson. Kolmanda koha saavutasid -72kg Romeo Leius,
-97kg Robin Krivmen ja -130kg Renar Joonas (kõik Tartu Kalev Englas).
Võistkondlikult saavutas Tartu Kalev Englas 2.koha.
Vabamaadluses tuli Eesti
meistriks -97kg Robin Krivmen ning kolmanda koha saavutas Marten Kuus (mõlemad
Tartu Kalev Englas)
Eesti meistrivõistlused 2023
Eesti Maaülikooli sk tuli võistkondlikult naistemaadluses esimesele kohale!
Naistemaadluses tulid Eesti meistriteks -50kg Kathy Carmela Klassen ja -53kg
Pille Randlane ning teisele kohale -62kg Eva-Maria Raudsepp (kõik EMÜ SK).
Kreeka-rooma maadluses sai meistriks -67kg Artur Jeremejev ning 2.koha Max
Hristjuk (mõlemad Tartu Kalev Englas).
Vabamaadluses saavutas teise koha
Kaarel Maaten (EMÜ SK)
Tartu Linna Maadlusselts tunnustas Tartu parimaid
Kreeka-rooma maadluses täiskasvanute ja U20 vanuseklassi parim on Artur
Jeremejev,
U17 Max Hristjuk ja U15 Karlis Ander All (kõik sportlased Tartu
Kalev-Englas klubist).
Naistemaadluses täiskasvanute parim on Pille Randlane, U20 Eva-Maria Raudsepp ja U17 Beril-Amabel Lindmäe (kõik sportlased Eesti Maaülikooli spordiklubist).
Vabamaadluses U17 parim on Renar Joonas (Tartu Kalev-Englas).
U20 Eesti meistrivõistlused 2022
Naistemaadlus
Kreeka-rooma maadlus
Vabamaadlus |
U15 Eesti meistrivõistlused 2022
Kreeka-rooma maadlus
|
Eesti meistrivõistlused täiskasvanutele 2022
Naistemaadlus
Kreeka-rooma maadlus
|
Naistemaadluses võistkondlikult
1. koht EMÜ SK |
Eesti MV
maadluses juunioridele 2021 Naistemaadlus 1. koht -50kg Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK) 2. koht -76kg Beril-Amabel Lindmäe (EMÜ SK) Kreeka-rooma maadlus 1. koht -63kg Meelis Jõesaar (TKE) 1. koht -72kg Artur Jeremejev (TKE) 2. koht -67kg Max Hristjuk (TKE) 3. koht -77kg Georg Kristerson (TKE) 3. koht -82kg Dan Roland Lokk (TKE) Vabamaadlus 3. koht -92kg Robin Krivmen (TKE) 3. koht -125kg Renar Joonas (TKE) |
Eesti MV
naistemaadluses 2021 3. koht -53kg Maria Kilk (EMÜ SK) Eesti MV kreeka-rooma maadluses 2021 1. koht -67kg Ott Saar (Lurichi MK) 2. koht -97kg Kaarel Maaten (EMÜ SK) 3. koht -60kg Kalmer Kukk (EMÜ SK) Eesti MV vabamaadluses 2021 2. koht -97kg Kaarel Maaten (EMÜ SK) 3. koht -97kg Ott Heliste (Lurichi MK) |
Eesti MV naistemaadluses
2020 1. koht -50kg Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK) 2. koht -53kg Maria Kilk (EMÜ SK) 3. koht -68kg Liis Järvamägi (Lurichi MK) Eesti MV kreeka-rooma maadluses 2020 2. koht -67kg Ott Saar (Lurichi MK) 3. koht -60kg Kalmer Kukk (EMÜ SK) 3. koht -67kg Artur Jeremejev (Tartu K Englas) 3. koht -72kg Rainer Grosberg (Lurichi MK) 3. koht -97kg Kaarel Maaten (EMÜ SK) Eesti MV vabamaadluses 2020 3. koht -67kg Artur Jeremejev (Tartu K Englas) 3. koht -86kg Vahur Steinberg (Lurichi MK) 3. koht -97kg Ott Heliste (Lurichi MK) |
Eesti MV kreeka-rooma maadluses
kadettidele 2020 1. koht -55kg Max Hristjuk (Tartu K Englas) 2. koht -48kg Daniel Jeremejev (Tartu K Englas) 3. koht -65kg Artur Jeremejev (Tartu K Englas) 3. koht -92kg Robin Krivmen (Tartu K Englas) |
Eesti MV vabamaadluses kadettidele 2020 1. koht -55kg Max Hristjuk (Tartu K Englas) 1. koht -65kg Artur Jeremejev (Tartu K Englas) 1. koht -92kg Robin Krivmen (Tartu K Englas) 2. koht -48kg Daniel Jeremejev (Tartu K Englas) |
Eesti MV naistemaadluses
kadettidele 2020 1. koht -49kg Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK) 2. koht -73kg Beril-Amabel Lindmäe (EMÜ SK) |
Eesti MV
kreeka-rooma maadluses õpilastele 2020 1. koht -52kg Max Hristjuk (Tartu K Englas) 2. koht -44kg Daniel Jeremejev (Tartu K Englas) 3. koht -41kg Karlis Ander All (Tartu K Englas) 3. koht -57kg Meelis Jõesaar (Tartu K Englas) 3. koht -68kg Marten Kuus (Tartu K Englas) 3. koht -85kg Jarek Borgmann (Tartu K Englas) Eesti MV naistemaadluses õpilastele 2020 3. koht -66kg Beril-Amabel Lindmäe (EMÜ SK) |
|
Eesti MV
kreeka-rooma maadluses juunioridele 2020 2. koht -60kg Kamer Kukk (EMÜ SK) 2. koht -130kg Ott Heliste (TÜ ASK) 3. koht -77kg Jako Kivimägi (TÜ ASK) |
Eesti ja
Soome ühised meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses
juunioridele 2020 1. koht Jako Kivimägi (TÜ ASK) 2. koht Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK) |
Tartu parimad maadlejad 2019 Kr-r maadleja
Ott Saar (TÜ ASK) |
Eesti
Üliõpilaste MV maadluses Meistrid: -55kg Rahel Toomik +65kg Anette Traks -66kg Markos Tadolder -75kg Rainer Grosberg -85kg Jako Kivimägi -130kg Hendrik Kalme |
Eesti MV
kreeka-rooma maadluses täiskasvanutele 2019 1. koht vabamaadluses -125kg Kaarel Maaten (EMÜ SK) ning kr-r maadluses -67kg Ott Saar (TÜ ASK) 2. koht kr-r maadluses -67kg Kristjan Toots (EMÜ SK) ja -130kg Kaarel Maaten (EMÜ SK), vabamaadluses -86kg Vahur Steinberg (TÜ ASK) ning naistemaadluses -62kg Liis Järvamägi (TÜ ASK), -68kg Anette Traks (TÜ ASK) ja -76kg Kaisa Muutra (EMÜ SK) 3 koht kr-r maadluses -82kg Silver Tõgen (EMÜ SK) ja -87kg Vahur Steinberg (TÜ ASK), vabamaadluses -65kg Jaan Grosberg (TÜ ASK) ja -70kg Rainer Grosberg (TÜ ASK) ning naistemaadluses -68kg Marie Helen Otti (EMÜ SK) ja -76kg Gerlin Järvela (EMÜ SK) Naistemaadluses võistkondlikult EMÜ SK 3.koht |
Elu Parimad Aastad Tulemused Pildigalerii |
Euroopa MV õpilastele Artur Jeremejev 7. koht (TKE) Max Hristjuk 8.koht (TKE) |
Euroopa MV kadettidele 14-20 mai 3. koht Viktoria Vesso (EMÜ SK) Samas kvalifitseerus Viktoria noorte olümpiamängudele mis toimuvad Argentiinas Buenos Aireses, kuhu oodatakse ligi 4000 sportlast vanuses 15-18. Suviste noortemängude kavas on 32 spordiala. Palju õnne ja edu tulevastel võistlustel! |
Eesti MV vabamaadluses ja naistemaadluses õpilastele
Naistemaadluses
kuni 42 kg saavutas esikoha Kathy Karmela Klassen (EMÜ
SK) Vabamaadluses tulid meistriks -38kg Max Hristjuk (TKE) ja Artur Jeremejev (TKE) Teise koha saavutas Robin Krivmen ning kolmanda koha Georg Kristerson (TKE) |
Eesti MV maadluses kadettidele 2018
Naistemaadluse võistkondlikus arvestuses
saavutas esikoha Eesti Maaülikooli Spordiklubi Eesti meistriteks tulid -43 kg Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK) ja -65 kg Viktoria Vesso (EMÜ SK) Kreeka-rooma maadluses saavutas kolmanda koha -71 kg Dan Roland Lokk (TKE) Vabamaadluses saavutas kolmanda koha -55 kg Kristo Keero (TKE)
|
Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele 2018
Võistkondlikus arvestuses
saavutas esikoha Tartu SS Kalev / Englas Eesti meistriteks tulid -38 kg Max Hristjuk ja -75 kg Robin Krivmen 2. koht -48 kg Artur Jeremejev, -52 kg Georg Kristerson, -57 kg Karl-Eerik Karolen ning -68 kg Robin Samarüütel 3. koht Tambet Palgi
|
Viktoria Vesso'le Berliinis 2. koht ja Daugavpilsis 1.koht!
Saksamaal Berliinis toimunud suurel rahvusvahelisel naistemaadluse turniiril saavutas kadett Viktoria Vesso (EMÜ SK) 2.koha! Kokku maadles Viktoria seitse matši, neist kuus võitis ja vaid finaalis kaotas punktidega 6:8 ungarlannale Anna Szel`ile. Ungari neiu on tänavune kadettide EM-i kuld ja MM-i pronks! Daugavpilsis edestas Vesso kindlalt kõiki vastaseid kohtudes finaalis Valgevene neiu Yana Tretyak'iga kes käesoleval aastal saavutas Euroopa MV kaal kergemas hõbemedali. Hästi võistles nooremas vanuserühmas Kathy Carmela Klassen (EMÜ SK), saavutades 12 neiu konkurentsis pronksmedali.
|
Georg Hackenschmidti mälestusmärk on saanud ideelahenduse!
Sel aastal täitub 140 aastat läbi aegade kuulsaima Tartust pärit sportlase, spordimaailma suurkuju ja filosoofi Georg Hackenschmidti sünnist. Sellega seoses tegi Tartu linnakodanikest koosnev algatusrühm 2. mail 2016 Tartu linnavalitsusele pöördumise ettepanekuga püstitada G. Hackenschmidtile ausammas.
Täpselt aasta pärast algatusrühma ettepanekut kinnitas Tartu linnavalitsus 2. mail 2017 väljavalitud töö ja asukoha, milleks on Turuhoone ja Riia-Turu ristmiku vaheline haljasala – tema sünnikoht, kus asus enne II maailmasõda Carl Hackenschmidt’i kalevi- ja villavabrik (hiljem villavabrik „Estonia“, vt. Lisa).
Georg Hackenschmidti monumendi püstitamiseks
on nüüd võimalik teha annetusi MTÜ Festivitas Artium sihtotstarbelisele
pangakontole: EE712200001120282082, märkides selgitusse G. HACKENSCHMIDTI
MONUMENT.
Monumendi maksumus koos kõigi tööde teostamisega on hinnanguliselt suurusjärgus
150000 eurot.
Kõik annetajad ja toetussummad avalikustatakse ning toetajaid tänatakse vääriliselt. Kes soovib toetuse teha anonüümselt, palun sellest eraldi märku anda: raho@festivitas.ee .
Täpsem info: WWW.FESTIVITAS.EEhttp://festivitas.ee/index.php?id=10801
http://tartumaadlus.planet.ee/Hack_ausammas.htm
|
|