Viimased tulemused:

Eesti üliõpilaste MV kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses

Baltimaade KV ja Viljandi karikas 2019

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2019

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses täiskasvanutele    VÕISTKONDLIKUD PUNKTITABELID

Eesti ja Soome ühised meistrivõistlused vabamaadluses ja naistemaadluses juunioridele    Võistkondlik punktitabel: Naistemaadlus  Vabamaadlus

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses juunioridele

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses, kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses kadettidele  Võistkondlikud punktitabelid

Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses õpilastele   Võistkondlik punktitabel

Eesti meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses õpilastele

Eesti meistrivõistlused rannamaadluses

Eesti Kaitseväe meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses

TARTU MEISTRIVÕISTLUSED 2019

Tartu Linna meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses (õpilased, juuniorid-täiskasvanud)

Tartu Linna meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses (kadetid)

Tartumaa meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses ja naistemaadluses  Kr-r võistkondlik,  naistemaadluse võistkondlik

Tartu maakonna koolinoorte meistrivõistlused maadluses

Tartu maakonna 2019.a. meistrivõistlused õpilastele ja kadettidele maadluses

VÕISTLUSED 2019

Aleksander Abergi 48. MÄV

Nublust Nabiks V etapp

Leo Kreinini mälestusvõistlused

IX Gustav Vahari mälestusvõistlused

17. Tapa Maadluspäev

Eduard Pütsepa 43. mälestusvõistlused

50. Georg Hackenschmidti mälestusvõistlused

XXXI Kehtna Liud

Eestimaa spordiliit Jõud MV maadluses

XXVII maiturniir maadluses

Alutaguse Mõmmi

42. Jaan Jaago mälestusvõistlused maadluses

Küllo Kõivu XXI mälestusvõistlused vabamaadluses

53. Vändra lahtine matt

Kristjan Palusalu 32. mälestusvõistlused   Võistkondlik arvestus

Tallinn Open 2019

Nublust Nabiks 3. etapp

Kristjan Palusalu 31. noorteturniir

Valga XI lahtised meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses

Nublust Nabiks 2. etapp

Nublust Nabiks 1.etapp

Avo Talpase XXXIX mälestusvõistlused

XV Dünamo noorteturniir kr-r maadluses

Põlva lahtine turniir vabamaadluses